Dodatkowe usługi

19,00 zł/miesiąc
5,00 zł/miesiąc (6,15 zł z VAT) przez pierwszy rok

WP Ready

WP Ready oferuje wszelkie narzędzia, niezbędne do zbudowania własnej strony internetowej. Usługa zawiera preistalowany CMS WordPress, oraz pakiet użytecznych wtyczek. Webhosting jest zoptymalizowany pod wykorzystanie WordPress, co skutkuje krótszym czasem ładowania strony. Usługa jest również domyślnie zabezpieczona. Wraz z WP Ready klient otrzymuje darmowy certyfikat DV SSL oraz DNSSEC. Istnieje możliwość zamówienia usługi e-mail wraz z WP Ready.

Zamów


3,00 zł/miesiąc (3,69 zł z VAT) przez pierwszy rok

Hosting BASIC

Hosting BASIC, jak sama nazwa wskazuje, jest najprostszą usługą hostingową w naszej ofercie, która doskonale sprawdzi się jako przestrzeń na wizytówkę, prostą stronę internetową lub profil firmy. Hosting BASIC wspiera PHP, oraz zawiera 1 GB przestrzeni na pliki strony i 1 GB na bazę danych. Usługa nie zawiera obsługi kont e-mail. Jest to dodatkowa opcja możliwa do zamówienia.
 

Zamów


19,00 zł/rok (23,37 zł z VAT)

Redirect - przekierowanie domeny

Usługa Przekierowanie Domeny pozwala w łatwy sposób przekierować domenę lub subdomenę na istniejącą już stronę WWW, która zostanie otwarta gdy odwiedzający wpisze jej nazwę w przeglądarce internetowej. Usługa ta przeznaczona jest dla domen, dla których nie zamierzamy tworzyć osobnej strony internetowej a jedynie chcemy ją przekierować na już istniejący adres URL. Takie przekierowanie może być wykonane tylko dla domen, które korzystają z naszych serwerów DNS. Po zarejestrowaniu domeny i jej przekierowaniu istnieje możliwość jej edycji w panelu zarządzania admin.forpsi.pl w dziale domen.

Więcej informacji


2,00 zł/miesiąc (2,46 zł z VAT)

E-mail

Możesz wysyłać maile z własnej domeny, dzięki czemu, twoje maile będą odbierane przez klientów jako bardziej profesjonalne i wiarygodne. W naszej usłudze jest dostępnych 5 skrzynek pocztowych, każda o pojemności 1 GB. Każda posiada inteligentny filtr antyspamowy i program antywirusowy. Dostęp do skrzynek jest możliwy zarówno przez protokoły POP3, IMAP jak i przez interfejs webowy. Istnieje możliwość zwiększenia pojemności skrzynek pocztowych poprzez usługę „GIGA mail”. Istnieje możliwość także zwiększenia liczby dostępnych skrzynek pocztowych, poprzez usługę „Nielimitowana ilość skrzynek email”. Jeśli potrzebujesz dzielić się informacjami ze swoimi współpracownikami lub rodziną, zamów usługę BUSINESS mail.

Zamów


od 1,30 zł/miesiąc (1,60 zł z VAT)

GIGA mail

Umożliwia powiększenie powierzchni skrzynki aż do 10 GB. Ustawienie może być zmienione wg potrzeb, o wybraną wielokrotność 1 GB. W podanej cenie jest 5 GB.

Z usługą GIGA mail możesz zwiększyć pojemność swoich skrzynek pocztowych w swojej usłudze „E-mail”

 

Więcej informacji


1,80 zł/miesiąc (2,20 zł z VAT)

BUSINESS mail

Usługa BUSINESS mail rozszerza możliwości standardowego Webmaila o dodatkowe funkcje współdzielenia danych (zdarzeń, kontaktów, zadań, notatek oraz plików) z innymi kontami w Twojej domenie, dodawania zadań i notatek w kalendarzu, czy synchronizacja z programem pocztowym. Użytkownik zyskuje również dostęp do magazynu plików, który pozwala na przechowanie dokumentów oraz ich edycję (np. edytor zdjęć). Business Mail potrafi obsłużyć cztery zewnętrzne konta pocztowe.

Dostępne funkcje: książka adresowa, wspólny kalendarz, udostępnianie kontaktów, zarządzanie kalendarzami, zewnętrzne konta, synchronizacja kontaktów i wydarzeń, magazyn plików, zadania.

Możliwość udostępniania danych można także aktywować na swoich skrzynkach pocztowych w usłudze E-mail.

 

Więcej informacji


8,00 zł/rok (9,84 zł z VAT)

UKRYWANIE DANYCH W WHOIS

Ukrywania danych w WHOIS jest usługą oferującą rozbudowaną ochronę danych kontaktowych właścicieli nazw domen. Pozwala na całkowite ukrycie danych osobowych w publicznej bazie danych WHOIS oraz chroni dane nawet przed organami autoryzowanymi do ich przeglądania. Chroń swoje dane osobowe – adres email, numer telefonu lub adres – przed niewłaściwym wykorzystaniem! Usługa Whois privacy jest dostępna dla  nazw domen funkcjonalnych (np. .com, .net, .org) oraz nowych nazw domen funkcjonalnych (np. .agency, .beer, .camera). Możesz zarządzać (aktywować, dezaktywować) usługą z poziomu zakładki Domeny w panelu administracyjnym.
 

Więcej informacji


5,00 zł/miesiąc (6,15 zł z VAT)

Nielimitowana ilość skrzynek pocztowych

Usługa pozwala na aktywację nieograniczonej liczby skrzynek pocztowych w domenie. (Domenie obsługiwanej przez wykupiony hosting).

 

Zamów


5,00 zł/miesiąc (6,15 zł z VAT)

Catch-all (konto e-mail typu "łap-wszystko")

Ustawienie catch-all jest możliwe tylko dla jednej skrzynki, umożliwia otrzymywanie maili wysyłanych na nieistniejące adresy w danej domenie.

 

Zamów


zawarte w planie

Darmowe DNSy

Nazwy domen zarejestrowanych w FORPSI mogą korzystać z serwerów DNS FORPSI za darmo. Zaletą korzystania z serwerów DNS FORPSI jest ich konfiguracja w różnych lokalizacjach geograficznych (DC Ktiš DC Praha i włoskie DC IT2 Arezzo). To zapewnia większe bezpieczeństwo i odporność usługi DNS przed uszkodzeniem jednego z miejsc. Zarządzanie domeną i rekordami DNS jest całkowicie pod Twoją kontrolą - możesz edytować i zmieniać rekordy DNS lub zamówić dodatkowe usługi dla Twojej domeny.

Więcej informacji


zawarte w planie

DNSSEC dla domen .pl, .cz, .eu

DNSSEC jest rozszerzeniem systemu DNS mającym na celu zwiększenie bezpieczeństwa domeny. Weryfikuje autentyczność informacji uzyskanych z DNS-u i pomaga chronić Twoją stronę przed przekierowaniem do fałszywych stron internetowych lub zapobiegać nadużywaniu adresu e-mail. Strefa bezpieczeństwa obecnie dostępna jest dla domen .pl, .cz (ccTLD.cz) oraz .eu . DNSSEC można uruchomić tylko dla domen wykupionych w firmie Forpsi.pl i posiadających nasze serwery DNS. Usługa jest bezpłatna. Można ją uruchomić bezpośrednio z panelu zarządzania usługami admin.forpsi.pl, w karcie Domeny i klikając link "Włącz DNSSEC".

Więcej informacji