Dodatkowe usługi

8,00 zł/rok (9,84 zł z VAT)

WHOIS Privacy

Whois privacy jest usługą oferującą rozbudowaną ochronę danych kontaktowych właścicieli nazw domen. Pozwala na całkowite ukrycie danych osobowych w publicznej bazie danych WHOIS oraz chroni dane nawet przed organami autoryzowanymi do ich przeglądania. Chroń swoje dane osobowe – adres email, numer telefonu lub adres – przed niewłaściwym wykorzystaniem! Usługę ukrywania danych we WHOIS można zamówić jedynie dla domen światowych (domeny z rozszerzeniem: .com, .net, .org, .biz, .name, .info). Możesz zarządzać (aktywować, dezaktywować) usługą z poziomu zakładki Domeny w panelu administracyjnym.

zawarte w planie

Business Mail

Usługa BUSINESS mail rozszerza możliwości standardowego Webmaila o dodatkowe funkcje współdzielenia danych (zdarzeń, kontaktów, zadań, notatek oraz plików) z innymi kontami w Twojej domenie, dodawania zadań i notatek w kalendarzu, czy synchronizacja z programem pocztowym. Użytkownik zyskuje również dostęp do magazynu plików, który pozwala na przechowanie dokumentów oraz ich edycję (np. edytor zdjęć). Business Mail potrafi obsłużyć cztery zewnętrzne konta pocztowe.

Dostępne funkcje: książka adresowa, wspólny kalendarz, udostępnianie kontaktów, zarządzanie kalendarzami, zewnętrzne konta, synchronizacja kontaktów i wydarzeń, magazyn plików, zadania.

5,30 zł/miesiąc (6,52 zł z VAT)

Statystyki strony

Usługa dodatkowa przeznaczona dla hostingu i pakietów. Obejmuje szczegółowe statystyki dostępu do witryny (pliki logu). Uzyskane logi w formie tekstu są przetwarzane przez aplikację internetową do graficznej analizy danych i wyświetlane w formie wykresu. (SmarterStats Enterprise).

Możesz zobaczyć, jak wyglądają statystyki stron internetowych za pomocą wersji demo (dane do dostępu - domena: forpsi.demo, hasło: statistiky).

zamów

od 6,50 zł/miesiąc (8,00 zł z VAT)

Pakiet aliasów (5 sztuk)

Pakiet aliasów pozwala na wyświetlenie jednej strony www pod różnymi nazwami domen. Rozwiązanie takie zwiększa oglądalność strony.

zamów

zawarte w planie

Kopie zapasowe stron

Usługa obejmuje codzienne lub cotygodniowe kopie zapasowe stron. Dostęp do plików za pośrednictwem konta FTP. (Kopia zapasowa jest zawsze wykonywana w nocy. Kopie tygodniowe natomiast w poniedziałki i czwartki).

od 1,30 zł/miesiąc (1,60 zł z VAT)

GIGA mail

Umożliwia zwiększenie powierzchni skrzynki do 10 - 30 GB, zależnie od wybranego planu webhostingowego. Powierzchnia może być zwiększana według potrzeb o wielokrotność 1 GB. Cena dotyczy dodatkowych 5 GB powierzchni do rozdysponowania.

zamów

5,00 zł/miesiąc (6,15 zł z VAT)

Nielimitowana ilość skrzynek pocztowych

Usługa pozwala na aktywację nieograniczonej liczby skrzynek pocztowych w domenie. (Domenie obsługiwanej przez wykupiony hosting).

zamów

5,00 zł/miesiąc (6,15 zł z VAT)

Catch-all (konto e-mail typu "łap-wszystko")

Ustawienie catch-all jest możliwe tylko dla jednej skrzynki, umożliwia otrzymywanie maili wysyłanych na nieistniejące adresy w danej domenie.

zamów

9,00 zł/miesiąc (11,07 zł z VAT)

usługa SSL (adres url)

Protokół SSL służy do szyfrowania komunikacji pomiędzy serwerem a użytkownikiem w celu uniemożliwienia przechwycenia poufnych danych. Najbardziej popularnym zastosowaniem SSL są bezpieczne strony www.

Bezpieczne połączenie na standardowym porcie 443 zostaje utworzone poprzez SNI. SSL z SNI działa na standardowym porcie https 443.

Więcej informacji na temat usługi SSL można znaleźć tutaj.

zamów

od 140,00 zł/rok (172,20 zł z VAT)

Certyfikaty zaufane

RapidSSL jest 128/256 bit-owym certyfikatem obsługiwanym przez większość obecnych przeglądarek internetowych. Jego zaletą jest łatwość instalacji. Za niską cenę zapewnia wystarczający poziom zabezpieczenia transakcji internetowych i jest idealny dla sklepów internetowych. Cena: 140 zł  rocznie.

QuickSSL służy do szyfrowania połączenia pomiędzy odwiedzającym stronę a serwerem. Certyfikat QuickSSL nie podaje informacji o tożsamości witryny tylko dostarcza ogólnych informacji na temat domeny. Cena: 240 zł  rocznie.

Godne zaufania certyfikaty SLL dostarczane przez Urząd Certyfikacji Let’s Encrypt są wspierane przez wszystkie warianty dzielonego web-hostingu FORPSI. Wydawanie i automatyczne odnawianie tych certyfikatów jest bezpłatne.

Więcej informacji na temat certyfikatów SSL można znaleźć tutaj.

zamów

od 1,30 zł/miesiąc (1,60 zł z VAT)

Subdomeny

Usługa pozwala na wyświetlenie strony w subdomenie domeny głównej (np. blog.forpsi.pl).

zamów

od 4,00 zł/miesiąc (4,92 zł z VAT)

Założenie i użytkowanie dodatkowej bazy MSSQL

Microsoft SQL Server (MS SQL) to system zarządzania bazą danych, wspierany i rozpowszechniany przez korporację Microsoft. Jest to licencjonowany produkt więc jest to usługa płatna.

zamów

od 4,00 zł/miesiąc (4,92 zł z VAT)

Założenie i użytkowanie dodatkowej bazy MySQL

MySQL jest prostą bazą danych rozpowszechnianą na licencji GNU/GPL. Przez wiele lat zyskała sporą popularność.

zamów

od 4,00 zł/miesiąc (4,92 zł z VAT)

Założenie i użytkowanie dodatkowej bazy PostgreSQL

PostgreSQL to profesjonalny system bazy danych, zapewniający rozszerzenia takie jak: procedury składowane w języku SQL, PLPgSQL, widoki (views), transakcje itp. Zalecana przy tworzeniu większych projektów.

zamów

zawarte w planie

darmowe DNSy

Nazwy domen zarejestrowanych w FORPSI mogą korzystać z serwerów DNS FORPSI za darmo. Zaletą korzystania z serwerów DNS FORPSI jest ich konfiguracja w różnych lokalizacjach geograficznych (DC Ktiš DC Praha i włoskie DC IT2 Arezzo). To zapewnia większe bezpieczeństwo i odporność usługi DNS przed uszkodzeniem jednego z miejsc. Zarządzanie domeną i rekordami DNS jest całkowicie pod Twoją kontrolą - możesz edytować i zmieniać rekordy DNS lub zamówić dodatkowe usługi dla Twojej domeny.

zawarte w planie

DNSSEC dla domen .cz

DNSSEC jest rozszerzeniem systemu DNS mającym na celu zwiększenie bezpieczeństwa domeny. Weryfikuje autentyczność informacji uzyskanych z DNS-u i pomaga chronić Twoją stronę przed przekierowaniem do fałszywych stron internetowych lub zapobiegać nadużywaniu adresu e-mail. Strefa bezpieczeństwa obecnie dostępna jest tylko dla domen .cz (ccTLD.cz). DNSSEC można uruchomić tylko dla domen wykupionych w firmie Forpsi.pl i posiadających nasze serwery DNS. Usługa jest bezpłatna. Można ją uruchomić bezpośrednio z panelu zarządzania usługami admin.forpsi.pl, w karcie Domeny i klikając link "Włącz DNSSEC".